Toggle Menu

Si Pasha

Free download Si Pasha mp3 for free

Elvis Pupa ft Big Mama-Si Pasha (origjinale)

Elvis Pupa ft Big Mama-Si Pasha (origjinale)

Source: youtube

Avdiu dhe Big Mama - Si pasha

Avdiu dhe Big Mama - Si pasha

Source: youtube

Elvis Pupa Ft Big Mama   Si Pasha [official song]

Elvis Pupa Ft Big Mama Si Pasha [official song]

Source: youtube

Elvis pupa ft big mama-si pasha(chipmunks version)

Elvis pupa ft big mama-si pasha(chipmunks version)

Source: youtube

Rudina/ Rrefehet Erik Fullani: Si ia dola te bie nga pasha (19.12.17)

Rudina/ Rrefehet Erik Fullani: Si ia dola te bie nga pasha (19.12.17)

Source: youtube

Pasha - Hidaya

Pasha - Hidaya

Source: youtube

Vis Pupa   Hajde çaje tallava edhe raki

Vis Pupa Hajde çaje tallava edhe raki

Source: youtube

Kuksiani çudit anglezët, pi bar e këndon si

Kuksiani çudit anglezët, pi bar e këndon si "pasha" në burg

Source: youtube

BES KALLAKU, RATI & BIG MAMA - ME TEMINA ( Official Video )

BES KALLAKU, RATI & BIG MAMA - ME TEMINA ( Official Video )

Source: youtube

Jasha jasha shoqnia si pasha  - TALLAVA LIVE 2017

Jasha jasha shoqnia si pasha - TALLAVA LIVE 2017

Source: youtube

ARTANET & Alma -Po jeton si pasha 2011

ARTANET & Alma -Po jeton si pasha 2011

Source: youtube

Dzefrina & Bernat - Tu sijan mo pasha // � ♫ █▬█ █ ▀█▀♫ [OFFICIAL VIDEO]

Dzefrina & Bernat - Tu sijan mo pasha // � ♫ █▬█ █ ▀█▀♫ [OFFICIAL VIDEO]

Source: youtube

Portokalli, 9 Mars 2008 - Avdiu dhe Big Mama (Koncert ne Kosove)

Portokalli, 9 Mars 2008 - Avdiu dhe Big Mama (Koncert ne Kosove)

Source: youtube

TINGULLI TRENT - JASHA

TINGULLI TRENT - JASHA

Source: youtube

Gasso ft. Big Mama - Bone n'club (Official Video HD)

Gasso ft. Big Mama - Bone n'club (Official Video HD)

Source: youtube

elvis pupa  shi nanaj

elvis pupa shi nanaj

Source: youtube

Grupi ALI PASHA -

Grupi ALI PASHA - "E bukur si hëna" - Çmimi "Kënga Ime" - Në stilin Etno-Jazz

Source: youtube

Elvis Pupa - T'ka baba goc :)

Elvis Pupa - T'ka baba goc :)

Source: youtube